رنگین کمون...

گاهی در میان تپش های تند زندگی یک نام معجزه می کند...

ميو ه های خوشمزه

                                 {به نام خدای مهربان }

دوست من سلام

من سیب هستم سیبی که وقتی تو گاز می زنی لذت می بری  .

من چهارشکل هستم  ۱ سیب قرمز . 2 سیب سبز . 3 سیب زرد و چهارمی سیب گلاب که خیلی آبدار و خوشمزه است .بعضی از شماها مرا پوست می کنید و می خورید و می گویید این جوری مقوی تر است اما شما این را بدانید که مرا چه پوست بکنید و چه با پوست بخورین مقوی و شیرین است .راستی بچه ها تا یادم نرفته من میوه ی بهشتی هم هستم .

دوست من سلام من موزپر ویتامین هستم . و برای مریضی تو بسیار خوب هستم مثلا اگه خدایی نکرده مریض بشی با خوردن من حالت بهتر می شود .راستی اگر مرا دوست نداشتی می توانی شیر موز درست کنی مرا باشیر قاطی کن و بخوری خیلی هم مقوی است . یه چیزی که مراناراحت می کند این است که بچه های بد پوست مرا زمین می اندازن و فکر این را نمی کند که یه وقت شما بچه های کوولو بخورین زمین و پاهاتون بشکنه و باید برین پیش دکتر  .یا اگه زمین نخوردید رفتگر مهربان و زحمت کش شهرداری باید این اشغال هایی رو که شما میریزین جمع کنه .
دوست من سلام پرتقال ابدار و شیرین هستم .

پرتقال خونی و خوشمزه از وقتی  پریسا کوچولو از من ترسیده من خیلی ناراحت شدم

و با خودم گفتم که هیچ کس مرا دوست ندارد اما این بار خوشحال شدم که با شما هستم

راستی بچه ها شما از من میترسید ؟ من  پرتقال کوچولو هستم بعضی موقع بزرگه بزرگ میشم بعضی موقع هم خونی که خودتون می دونید ........رنگ من نارنجیه دوستای من نارنج و نارنگی هستند .....

حرف پریسا  بچه ها جون حتما از این میوها بخورین چون هم مقوی هستن  وهم خوشمزه . بخورین و خدا رو به خاطر نعمتهایی که به ما داده شکر کنین.

 

 

  
نویسنده : پریسا ; ساعت ٥:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٦/۱٦
تگ ها :